Ahoj techniko!

Akce, která vznikla z iniciativy SU ČVUT ve spolupráci s Fondem studentských projektů a s podporou jednotlivých fakult ČVUT, jako vítaní prváků, jejich usměrnění v prostorách škol, zakončena velkou open air akcí na Strahově.

Akce se skládá ze tří dílčích akcí: Akce prvák, Žij studentský život a Strahov Open Air

http://www.ahojtechniko.cz/

Pokud máte zájem se podílet na organizávání některé z akcí či vystoupit jako kapela na Strahov Open Air, kontaktujte prosím Tomáše Drábka:

.

  • Akce Prvák

Akce, pomocí které se snažíme čerstvě nastupujícím studentům usnadnit první dny na fakultě. Na každé fakultě je v průběhu tří dní umístěn stánek. U stánku jsou studenti z vyšších ročníků, kteří prvákům podávají informace o fakultě, učebnách, kolejích, menzách a možnostech studentského trávení času.

 

  • Žij studentský život!

Jednodenní veletrh studentských klubů a organizací, který probíhá v Dejvickém kampusu. Návštěvníkům jsou představeny studentské aktivity, mimoškolní vzdělávání a zahraniční programy, do kterých se mohou zapojit.

Bývá doprovázen i zábavným programem.

 

  • Strahov Open Air

Tradiční kolejní festival pořádaný k uvítání nového akademického roku. V minulých letech zde vystoupili například: Suport Lesbiens, Midi Lidi, Sunshine, Kryštof nebo The Chancers. Letos na festivalu vystupovali Prago Union, Charlie Straight, Xavier Baumaxa a řada dalších.

Koná se zpravidla v prvním týdnu semestru v areálu Strahovských kolejí.

Vstup je zdarma.

Návštěvnost je kolem 8 000 – 10 000 lidí.

http://strahovopenair.cz/

 

zpět na projekty