Index studenta ČVUT: Aktuální informace

30. května 2020 8:31

S ohledem na momentální situaci a omezení provozu školy a akcí měníme i fungování projektu Indexu studenta ČVUT.

Vydávání cen

Vydávání cen nebylo v době karantény možné. Nyní se však do prostor, kde máme ceny uskladněny, dostaneme a tím pádem od 1. 6. 2020 obnovujeme výdej cen, samozřejmě za podmínek, které jsou uvedeny na stránce projektu.

Kreditové hranice pro výdej cen

V době určování kreditových hranic jednotlivých odměn jsme počítali s tím, že i během letního semestru projekt poběží jak po másle a v Indexu bude jedna akce za druhou. Bohužel tomu tak není a my jsme si plně vědomi toho, že kreditově dosáhnout na některé ceny během jediného semestru by chtělo opravdu slušný výkon. 🙂 Z tohoto důvodu bude do půlky června změněno nacenění odměn tak, aby byly dosažitelnější. Tato změna se nevztahuje na již vyžádané či vydané odměny.

Přesný výpis odměn a další detaily najdete na stránce projektu.

Autor:
Milan Kurka