Jak získat job snů ve Facebooku

• Vytvořeno: 8. Červen 2015 - 22:33
  • Autor: Marie Hoťková

Obsah přednášky:

Chcete získat vysněnou práci v top IT společnosti ze Silicon Valley a dostat se tak do centra dění? Facebook, Google, Apple, Twitter, Yahoo a řada dalších firem je otevřená talentům z celé světa. Martin Pelant patří k několika málo Čechům, kterým se podařilo úspěšně projít náročným náborovým procesem a stát se členem vývojářského týmu ve Facebooku. Přijďte si poslechnout Martinův příběh i praktické rady, které vám pomůžou získat váš job snů.

Stručný životopis přednášejícího:

Martin je Android developer ve společnosti eMan (www.eman.cz) a student FIT ČVUT. Během ročního studijního pobytu v USA se na konferenci Google I/O 2012 zapsal do programu Glass Explorer, díky čemuž se stal prvním vlastníkem Google Glass v ČR. Podílel se na vývoji řady oceněných aplikací, jako jsou například Horská služba, Bohemia Energy nebo dTest. Od léta 2015 bude další kapitolu své profesní dráhy psát v roli zaměstnance společnosti Facebook.

Přednáška je určena studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.