Studentský ples ČVUT

O plese

Rádi Vás přivítáme již u třináctého ročníku plesu studentů ČVUT pod záštitou pana rektora, který bude tentokráte v pohádkovém stylu.

Termín je zvolen záměrně po zkouškovém období a to tak, abyste mohli zcela bez zábran, nervů a napětí vychutnat perfektní atmosféru, zatancovat, popít a celkově se výborně odreagovat.

Věříme, že se budou výborně bavit jak milovníci waltzu, valčíku a ostatních klasických tanců, tak i zastánci modernějších tanečních a populárních písní.

Těšíme se na každého člena akademické obce a to jak současné, tak i minulé, stejně jako na kolegy z jiných VŠ i ostatní, kteří svou přítomností zavítají na tuto jedinečnou akci. 

Návštěvnost bývá kolem 500 lidí a tradičně se koná v prostorech Masarykovo koleje (virtuální prohlídkaThákurova 1 160 00 Praha 6.

Facebook událost

Ples je nekuřácký.

Co na sebe?

V návaznosti na téma plesu počítáme, že se objeví řada z vás v naprosto specifických pohádkových převlecích - takže o princezny, čaroděje, čerty, večerníčkové postavy ale i postavy z disneyove nebude nouze!

Pokud ovšem nemáte po ruce tu správnou komiksovou výstroj, tak si s tím nelamte hlavu.

Prostě si na sebe můžete vzít téměř cokoli, co uznáte za vhodné. Plesat můžete ve slušivých šatičkách, přiléhavém fraku, rozevláté košili nebo třeba i v jutovém pytli. Záleží jen a jen na Vaší kreativitě. Fantazii se meze nekladou.

Studentský ples je hlavně o zábavě, uvolnění a odreagování od školy, takže o zábavu půjde až v první řadě.

Cena lístků

Stání :             119 Kč

Sezení:           149 Kč

 

Lískty jsou dostupné v Informačním centru ČVUT před FSv.

Program

Hlavní sál:

20:00 -23:15 Caktus Showband
23:15 - 23:30 soutěž o nejlepší masku
23:30 - 0:30 VOILÀ!
Vstupní hala:
20:00 - 22:00 face paiting

Chceš se zapojit do organizace plesu?

Dej nám vědět na mail

nebo do zpráv na Facebooku unie.

 

Videa z plesu

2015 Punk's not dead

2014 Filmové postavy

 

zpět na projekty