Ahoj Techniko!

25. září 2015 16:06

Začátek akademického roku je za dveřmi a s ním i Ahoj Techniko! Zatímco jste si užívali sluníčka a válelí se u vody, tvrdě jsme makali na Akci Prvák, veletrhu studentských organizací Žij Studentský Život a Strahovském Open Airu. Bližší informace o všech akcích najdete na webu www.ahojTechniko.cz a www.strahovopenair.cz

Akce Prvák

Jedná se o informační stánky na jednotlivých fakultách, kde starší studenti pomáhají prvákům s orientací na škole a zodpovídají jejich dotazy.

Žij Studentský Život

Veletrh studentských organizací z ČVUT a nově i z VŠCHT proběhne 6.10. před Národní technikou knihovnou v Dejvickém kampsu. Aktuální informace můžete sledovat na Facebookové události.

Strahov Open Air

Hudební festival, který každoročne zahajuje akademický rok na ČVUT. Událost na Facebooku najdeš zde.

Děkujeme našim partnerům za podporu.