24. narozeniny SU ČVUT

10. února 2022 11:10

Dnes je to přesně 24 let, co byly registrovány první stanovy SU ČVUT formou občanského sdružení a přesně v tento den si každé dva roky připomínáme a slavíme narozeniny Studentské unie ČVUT.

V tento den, před dvěma lety, se konala oslava 22. narozenin SU ČVUT v pražském klubu a byla to na dlouhou dobu poslední oslava a klubová akce, která mohla být pořádána. Pár dní na to všem obrátil život naruby koronavirus, se kterým se už dva roky učíme žít.

Co bychom popřáli naší SUnii k narozeninám v této nelehké době? Aby stále sjednocovala zajímavé lidi, vytvářela trvalá a pevná přátelství na celý život, dávala k dispozici nepřeberné množství možností pro seberozvoj, poskytovala prostor pro realizaci snů a dále pomáhala žít studentský život stejně, jako to dělá dosud. I když podmínky k tomu jsou značně ztížené.

Co znamená Studentská unie pro vás, co byste jí do dalších let popřáli nebo co vám chybí nám můžete sdělit v komentářové sekci na Facebook

Alena Brožová
Alena Brožová PR manažerka 2021-2023