Chatbot

Chatbot

1. září 2022 8:00

SU ČVUT přichází k 1. září roku 2022 i s dalším překvapením. Vedle nové přehlednější webové stránky je k dispozici i virtuální asistent, který Vám nejen zjednoduší hledání, ale velmi pravděpodobně i odpoví na řadu z Vašich dotazů.

Jak studenti, tak i zaměstnanci se v této době potřebují dostat k informacím rychle. Zároveň musí mít ale jistotu, že dostupné údaje jsou ověřené. Nástrojem k dosažení těchto požadavků je chatbot, který se u Studentské unie ČVUT jmenuje SUbot.

V rámci naší partnerské spolupráce se společností RPSC ideas jsme pro návštěvníky webové stránky hledali něco, co ocení prostě každý. Vzhledem k jejich české technologii, kterou nabízí, nebylo přemýšlení delší než příprava na potítku před ústní zkouškou. Chceme ulehčit i vytíženost našich kolegů s odpovídáním na často kladené dotazy, které jsou snadno dohledatelné. Věřte nám, že to ocení stejně tak, jako Vy!

SUbot nabízí nyní čtyři okruhy, o kterých Vám poví více už on sám. Velmi přínosné okruhy jsou zejména Události a FAQ, kde jsou informace, které prostě chceš vědět. Proto neváhej a utíkej ho vyzkoušet!

Autor:
Marcel Petráň
Marcel Petráň IT manažer 2021-2023