Den iKariéra ČVUT Praha 2014

10. listopadu 2014 19:28

Datum konání: 26. 11. 2014

» Den iKariéra je prémiový projekt, který se pořádá na ČVUT v Praze.

» Nabízí exkluzivní prostor pro prezentaci před studenty a to především pro partnery IAESTE.

» Kapacita je pouze čtyři firmy, toto malé číslo dává garanci exkluzivity.

» Firmy mají několik možností, jak se během dne prezentovat.

• Workshopy – Jsou to tři tří hodinové bloky pro předem registrované studenty. Téma by mělo být aktuální a poutavé. S problémem při hledání správného tématu se lze obrátit na IAESTE.
  • Panelové diskuze – Probíhá v přednáškové místnosti. Téma je upřesněno vždy před samotnou akcí. Odvíjí se od aktuálních potřeb nebo problémů, které studenti mají v rámci hledání zaměstnání či spolupráce společností a univerzit.
  • Celodenní prezentace – V průběhu dne má firma možnost umístit stánek přímo do budovy fakult, oslovuje tak studenty přímo.

Stánek je zajištěn (pokud si ovšem firma nepřeje vlastní). Samozřejmostí je veškerý komfort pro prezentující firmy, o ten se stará lokální centrum IAESTE.