Urychlovač

Urychlovač

2. prosince 2015 12:13

„Předvánoční urychlovač nápadů“ je intenzivní tříhodinová jízda, která tě probere z prokrastinace a posune projekt, co stále odkládáš.

Společně projedeme tyto závodní okruhy:

Od myšlenky k nápadu se vším všudy

Jak ověřit nápad pomocí PPC kampaně?

Obsah je král – jak na něj? 10 copytipů

Online nástroje z dílny Microsoftu, které mě vyšvihnou na bednu

KDO BUDE ŠOFÉROVAT?

Lukáš Policar – Podnikavá škola

Lektor, mentor, zážitkový pedagog na volné noze. Baví mě hledat způsoby, jak motivovat a vést mladé lidi k tomu, aby dokázali vymyslet a udělat něco smysluplného pro své okolí a společnost. Spolupracuji převážně s neziskovkami, aktivními učiteli a řediteli základních, středních i vysokých škol a pomáhám jim vytvářet a rozvíjet vzdělávací programy zaměřené na rozvoj soft-skills, kreativity a podnikatelského myšlení. Jsem spoluautorem projektu Podnikavá škola a podílím se na projektech Inovátoř i.cz a soutěžích Social Impact Award a Social Innovation Relay.

Petr Pavelek - Manažer obchodního týmu Sklik optimalizační služby

Petr působí v Seznam.cz od roku 2013. Nejdříve jako konzultant pomáhal největším inzerentům v Skliku k efektivním kampaním. Nyní jako manažer obchodního týmu vede tým specialistů PPC reklamy a přednáší na konferencích zaměřených na e-shopy.

Martin Šimeček - Technical Evangelist ve společnosti Microsoft

Mým úkolem je prozkoumávat nejnovější technologie společnosti Microsoft a pak stravitelně předávat vývojářům informace, jak s nimi pracovat. Školím firmy, konzultuji se startupy, přednáším a píšu pro rozmanité audience, nahrávám videa, tvořím aplikace…. A moc mě to baví.

Akce je pro studenty zdarma.

Pro účast na akci je třeba se registrovat na: http://goo.gl/forms/56gtimgy0t

Více info na: http://urychlovacnapadu.azurewebsites.net/

Akci podporují: ČVUT, InovaJET

Autor: