Infinit Sen

Infinit Sen

O Infinit

Wellness pro nás není jen prací, ale způsobem života. Naše služby sami pravidelně využíváme a obdarováváme jimi své blízké.

V saunovém světě Infinit Sen v Senohrabech se můžete těšit na 8 druhů saun, a to na bylinkovou, medovou, panoramatickou, sadovou, solnou a ceremoniální, kde si můžete vychutnat saunové ceremoniály. Dalším typem sauny je zklidňující tepidárium. Zchladit se můžete ve sprchách a následně v přírodním ochlazovacím jezírku. Aktuálně jsme otevřeli novou část našeho wellness centra, kde najdete saunový dóm s další možností saunových ceremoniálů a také ochlazovny s ledovými bazénky. Občerstvení Vám bude nabídnuto ve fresh barech, kterým dominují všudypřítomné zavěšené živé rostliny. Úplnou novinkou je otevření termálního bazénu, kde si užijete vodu o teplotě vyšší než 36 stupňů Celsia.

V Infinit wellness centrech obdržíte při vstupu osušku a prostěradlo zdarma, doporučuji si ale vzít s sebou župan a pantofle, případně si je můžete za poplatek zapůjčit na recepci. Pokud budete chtít navštívit termální bazén, tak si s sebou přibalte i plavky.

V případě, že se rozhodnete pro návštěvu prostřednictvím železniční dopravy, během 5 minutové komfortní jízdy budete zdarma odvezi z vlakového nádraží Senohraby přímo před vchod wellness centra, a poté na zpět na vlak. Jízdní řád naleznete zde.

Webová stránka