Práce pro Studentskou unii ČVUT na pozici grafik / grafička a programátor / programátorka

27. května 2014 19:04

Hledáme šikovného grafika/grafičku a programátora/programátorku, kteří umí pracovat v daných programech (Photoshop, Corel, Adobe illustrator; html5, CSC, PHP, JAVA). Pro činnost grafika, mimo jiné, požadujeme skvělé nápady a fantazii. Ozvi se nám na …. V současné době máme v plánu několik projektů, kde se nám šikovné hlavy a především ruce hodí. Tvoji práci pak rádi budeme prezentovat dál a ty si tak díky SU můžeš sehnat skvělou brigádu či budoucí zaměstnání. Své nápady a návrhy piš na výše uvedenou adresu a my už tě kontaktujeme. Těšíme se na spolupráci! :-)