Tradiční Vánoční inženýrská sbírka bude!

24. listopadu 2020 15:15

I letos můžete rozsvítit oči dětem z Dětského rehabilitačního stacionáře Zvonek v Kladně díky tradiční Vánoční inženýrské sbírce a to hned dvěmi způsoby!

Věci potřebné v DRS Zvonek

Pomozte nám proškrtat seznam potřebných věcí, které udělají radost nejen dětem, ale i zaměstnancům.

Darovat můžete:

• vlhčené ubrousky dětské,
  • bezdotyková mýdla,
  • dezinfekční tekutá mýdla,
  • dezinfekční gely a spreje,
  • jednorázové roušky a rukavice,
  • čistící prostředky (kuchyně, koupelna, WC),
  • vlhčené čistící ubrousky na povrchy,
  • hračky (dřevěné hračky do dětské kuchyňky a obchůdku),
  • magnetická kreslící tabulka,
  • výtvarné potřeby (pastelky, fixy, čtvrtky, barevné papíry aj.),
  • velké bryndáky.

Dárky můžete dovézt po předchozí domluvě přímo na adresu Engineers Prague – Vaníčkova 315, 169 00 Praha 6, případně je na výše uvedenou adresu zaslat poštou. Pokud to máte do dejvického kampusu co by sněhovou koulí dohodil, můžete dary přinést osobně do Informačního centra ČVUT (tzv. AirHouse před Fakultou stavební ČVUT) od 30. 11. do 15. 12. 2020.

Nahoď se do barev Engineers a pomoz dobré věci!

Komu by se nehodilo triko, mikina, nebo teď na zimu praktický kulíšek? To vše teď můžete zakoupit v novém e-shopu Engineers Prague. Kromě toho, že podpoříte univerzitní hokejový tým, Engineers věnuji 5 % z každého nákupu na pořízení potřebných věcí ze seznamu přání DRS Zvonek.

Děkujeme všem, že dětem ze Zvonku pomáháte udělat Vánoce nezapomenutelné. 🎄

Milan Kurka