PMcon konference

26. května 2014 1:29

Deloitte Advisory, WBI Systems, PM Consulting, Symphera, Projectman, Per Partes Consulting, Ociris. Co mají tyto firmy společného? I s jejich zástupci se budete moci setkat na konferenci PMcon 2014, kde se s účastníky podělí o svoje znalosti a zkušenosti z oblasti projektového řízení.

PMcon je konference šitá na míru studentům, juniorním projekťákům a všem dalším, kteří ve své praxi či podnikání začínají s řízením projektů a chtějí se v této oblasti dále vzdělávat. Jejím cílem je zprostředkovat ucelený pohled na jednotlivé fáze životního cyklu projektu, upozornit na nejdůležitější aspekty vedoucí k úspěšnému dosahování projektových cílů, poskytnout přehled o možnostech profesního rozvoje v této oblasti a umožnit navázání kontaktů s dalšími účastníky, se kterými je spojuje společný zájem o tento obor.

Akci pořádá Studentský klub projektového řízení (SKPŘ) a budeme rádi pokud ji doporučíte i svým juniorním kolegům.

Konference proběhne již 3. června 2014 v prostorách České zemědělské univerzity v Praze. Na akci je nutné se předem zaregistrovat.

Pro více informací a registraci navštivte web.