4Students - Studentský spolek

4Students - Studentský spolek

O 4Students

Jsou studentskou organizací, která už od roku 2013 obohacuje život studentů v Praze 🎓

Jejich základnou je alma mater většiny jejich členů – VŠCHT Praha.

Jejich tým je složen ze studentů různých škol a stejně tak i na jejich akcích spojují zábavou všechny!

WEB

Pořádané akce

Festivaly

Připravují pro vás hudební a sportovní festivaly, díky kterým můžete oslavit začátek (Kampus Fest Dejvice) či konec (Jižák LIVE!) akademického roku. Pokud jste příznivci spíše undegroundových klubových akcí – festival Rock4Students je pro vás jako stvořen!

Párty

Ke studentskému životu neodmyslitelně patří také večírky. Každý z nich se snaží udělat něčím originální, abyste ani na jeden z nich nezapomněli. Kromě Uvítací párty na začátek semestru se již tradicí stal také Chemický Halloween nebo Vánoční párty chemiků.

Seznamovací kurzy

Již několik let vylepšují atmosféru Seznamovacích kurzů VŠCHT Praha pro studenty prvních ročníků, které si rozhodně nenechejte ujít. Ten kdo je zažil může potvrdit, že právě na nich vznikají přátelství a zážitky na celý život!

Další akce

Již několik let spolupořádají největší a nejstarší karneval v ČR – KaCheKRan, tradiční akci VŠCHT Praha, která má za sebou více než 50ti letou historii. Podílí se také na mnoha akcích v rámci Kampusu Dejvice i mimo něj. Za všechny můžeme jmenovat např. oslavu rozkvetlých Sakur v Technické ulici – Hanami.