Graduate Barometer 2015

13. ledna 2015 13:06

Zúčastněte se studie trendence Graduate Barometer 2015 – Evropské vydaní!

Milá studentko, milý studente,

dovolujeme si Vás přivítat u našeho každoročního studentského průzkumu v oblasti vzdělání a kariéry trendence Graduate Barometer 2015 – Evropské vydání.

Tato studie je prováděna prostřednictvím online dotazníku, jehož vyplnění je rychlé a snadné.

Průzkumu se můžete zúčastnit pohodlně a bezpečně také pomocí mobilních zařízení (mobilního telefonu, tabletu, apod.).

Pro účast na studii klikněte, prosím, zde: https://collector2.s.trendence-survey.com/nq.cfm?q=f42d8b84-f162-4333-bd…

Na projektu se každoročně podílí přes 1000 univerzit a studentských organizací; Jedná se o největší výzkum v oblasti vzdělání a kariéry v Evropě. Otázky v dotazníku se zaměřují na to, jak jste spokojeni

se svým studiem a co očekáváte od své budoucí kariéry. Výzkum shromažďuje názory studentů z celé Evropy a vyhodnocuje rozdíly a podobnosti mezi jednotlivými zeměmi.

Po vyplnění dotazníku můžete porovnat své odpovědi s průměrnými výsledky ostatních studentů v Evropě. Mimoto získáte šanci vyhrát některou z následujících cen:

5 x dárkový poukaz od BestChoice Europe eShop v hodnotě 500 € *

10 x dárkový poukaz od BestChoice Europe eShop v hodnotě 200 € *

Tento průzkum je prováděn ve spolupráci s naším partnerem, kterým je trendence Institut v Berlíně.

Můžeme Vás ujistit, že Vaše odpovědi jsou zcela anonymní a poskytnutá data jsou zákonně chráněna.