Univerzitní osmy

28. května 2015 22:37

Chceš si užít skvělé odpoledne plných her, hudby a pohody a aspoň na chvíli hodit zkouškové za hlavu? Přijď 5. června na náplavku Rašínova nábřeží podpořit svou alma mater na souboj Univerzitních osem, který už popáté otevře program veslařského závodu Primátorek Skupiny ČEZ.

CO TĚ ČEKÁ?

Přetahování lanem, chill out zóna, balancování na kládě a mnoho dalšího nabídne společně s veslařským závodem skvělou podívanou, kde nesmíš chybět. Po celou dobu ti bude hrát DJ Radek Honc z rádia Expres FM. Piš si – 5. června od 16:00

Vůbec poprvé uvidíš souboj rekordních 10 vysokých škol ze čtyř zemí. UTB Zlín vysílá dvě osmy, Drážďany dokonce čtyři! Na startu nebudou chybět:

Czech Technical University in Prague

VŠE (Vysoká škola ekonomická v Praze)
Česká zemědělská univerzita v Praze
Univerzita Karlova v Praze

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Univerzita Pardubice
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

TU Dresden Drážďany, Německo
Uniwersytet WrocławskiVratislav, Polsko
Sports universitaires UNIL-EPFL Lausanne, Švýcarsko

Novinkou letošního ročníku bude i závod mořských čtyřveslic, který startuje v 18.00 .

Přijď podpořit svou univerzitu a užij si skvělé odpoledne plné zábavy na náplavce u Rašínova nábřeží. Už 5. června od 16:00.

VSTUP JE ZDARMA!