Trendence Graduate Barometer 2016

19. ledna 2016 20:38

Milí členové Studentské unie ČVUT, vyjádřete svůj názor na svou budoucí kariéru! A ještě u toho můžete vyhrát!

Rádi bychom Vás pozvali k účasti v největší evropské studii v oblasti vzdělání a kariéry!
Kolem 950 vysokých škol po celé Evropě získává cenná data o spokojenosti svých studentů prostřednictvím šetření trendence Graduate Barometer. Kolem 280 000 studentů se každoročně podílí na utváření budoucího akademického a pracovního prostředí prostřednictvím sdílení svých cílů a motivací.
Přispějete svým názorem i Vy? Zúčastněte se studie a získejte šanci vyhrát:

• 5 x dárkový kupón v hodnotě 500 € *
  • 10 x dárkový kupón v hodnotě 200 € *

Dárkový poukaz BestChoice Europe lze uplatnit ve více než 70 online obchodech. Hodnotu poukazu můžete rozdělit mezi více partnerských obchodů. Kupóny lze rovněž kombinovat.
Na konci dotazníku získáte přístup k výsledkům posledního vydání této studie. Na základě Vašich odpovědí jsou vysoké školy a zaměstnavatelé informováni o přáních nové generace a Vy získáte bezplatně ke stažení užitečné informace o studiu a kariéře. Vaše odpovědi budou anonymní a Vaše data právně chráněna.

Vaše budoucnost chce být slyšet!