Nový klub - CZECH ROCKET SOCIETY

15. března 2022 10:00

Novým externím klubem Studentské unie se stal Czech Rocket Society (dále jen CRS) Jedná se o spolek spojující zálibu o rakety a kosmonautiku, ke kterým se snaží od začátku přistupovat komplexně a profesionálně. Zakladatelé spolku chtějí dát studentům možnost uplatnit v praxi znalosti nabyté v průběhu vlastního studia. Zároveň svým způsobem funguje jako mateřská společnost všech projektů. Netýká se tedy pouze raket, ale také dění kolem nich. Vize klubu zahrnuje snahu o vybudování týmu fungujícího na světové úrovni, který se účastní evropských soutěží. Na soutěže budou budou členové vytvářet komplikovanější modely raket a třeba dosáhnou i vesmíru.

Klub CRS stále hledá do svých řad stále nové kolegy z různých odvětví. Vzniká zde propojení jedinců s podobnou vášní, kteří se při studiu mohou věnovat také tomu, co je baví a naplňuje. Nezáleží na oboru který studuješ, ať jsi právník, grafik či jaderný fyzik, v klubu uplatnění najdeš! Je jedno čemu se věnuješ, pokud si se ve vizi CRS našel, neváhej se s nimi propojit.

Alena Brožová
Alena Brožová PR manažerka 2021-2023