Cesta napříč Evropou 4.-11. dubna 2014

Cesta napříč Evropou 4.-11. dubna 2014

26. února 2014 17:09

JAK VELKÝ KUS EVROPY ZVLÁDNETE PROCESTOVAT S JEDINÝM POVOLENÝM PLATIDLEM , KTERÝM BUDE RED BULL

Základní informace

Red Bull Can You Make It? bude největším dobrodružstvím pro 100 univerzitních týmů z 27 zemí celého světa. Prověří jejich mentální a fyzické schopnosti na cestě Evropou dlouhé více než 1000 kilometrů, na kterou ale mají jen 7 dní! Jednotným platidlem přitom budou pouze plechovky Red Bullu.

Během sedmidenní cesty nesmí soutěžící používat hotovost ani kreditní karty. Za dopravu, ubytování, jídlo a ostatní nezbytnosti smějí týmy platit jen a pouze plechovkami Red Bullu. Cílem dobrodružného putování je Berlín. Na území Evropy bude rozmístěno 30 kontrolních míst. Pro úspěšné dokončení soutěže je třeba navštívit minimálně 6 těchto míst. Týmy budou nahrávat fotografie a videa ze své cesty, takže mohou ovlivňovat své fanoušky doma.

Vyhrává ten, kdo se dokáže dostat do Berlína nejpozději do 11. dubna do 17:00 hodin a kdo během 7 dnů procestuje největší kus Evropy, navštíví nejvíce kontrolních míst, využije nejvíce druhů přepravy a získá největší skupinu příznivců. Vítěz získává titul šampiona „Red Bull Can You Make It?” a vyhraje výlet pro celý tým na jakoukoliv akci pod záštitou společnosti Red Bull na celém světě.

Jak se budou vybírat týmy?

Natočte se svým univerzitním týmem kreativní video v angličtině, ve kterém v méně než 60s vysvětlíte, proč byste měli dostat šanci zrovna Vy. V přihlášce na webu (link http://www.redbullcanyoumakeit.com/apply/) společně vyplňte krátký dotazník a celé odešlete do 12. března. Pak už jen čekejte, jestli Vás porota vybere mezi 100 týmů, které vystartují z jednoho ze čtyř měst (Londýn, Paříž, Miláno a Vídeň).

Jedná se o cestu důvtipu, dobrodružství a strategie, na konci které se dozvíme odpověď na hlavní otázku - Can you make it?

Pro více informací: redbullcanyoumakeit.com, zde také budou moct fanoušci sledovat a podporovat svůj tým při doposud nevídané cestě.

Podobné akce: redbull.cz/student

Autor: