Spustili jsme přihlášky na zaČVUTění!

7. června 2020 8:30

Šest dní, na které nezapomeneš. Šest dní, díky kterým nastartuješ svůj život pořádného ČVUŤáka. Šest dní, které nesou jméno zaČVUTění! ZaČVUTění je oficiální seznamovák pro všechny fakulty ČVUT. Je jedno, jestli jsi budoucí stavař nebo ajťák, program máme pro všechny!

A co tě vlastně čeká?

• informace o tom, jak to na univerzitě chodí
  • přednášky přímo o tvé fakultě
  • vytvoříš si skvělou partu napříč všemi fakultami
  • zažiješ věci, na které budeš ještě dlouho vzpomínat
  • každý večer párty

A kdy se jede? Vyrazit s námi můžeš ve dvou turnusech, záleží, který se ti více hodí – buď 1.–6. 9. 2020, nebo 7.–12. 9. 2020.

Kde to všechno vypukne? Na Máchově jezeře! Pokud máš v hlavě mapu, tak je to kousek od Starých Splavů.

Kde se přihlásím a získám bližší informace? Mrkni na web projektu https://zacvuteni.cz, kde už najdeš vše, co potřebuješ vědět.

Na závěr upozorňujeme, že zaČVUTění je jediný oficiální celouniverzitní seznamovák ČVUT, který má podporu univerzity. Kluby Studentské unie ČVUT pro tebe připravují ještě i fakultní seznamováky – například dopravácký UZEL od eFDrive. Jejich kompletní přehled ti přineseme v dalším článku. ☺

Milan Kurka
Milan Kurka PR manažer 2019–2021