Benefice pro Suryu

20. dubna 2015 14:21

V pražské Betlémské kapli se 12. května uskuteční již šestý ročník Benefice pro Suryu, unikátní sluncem vytápěnou školu, kterou před lety jako svůj diplomový projekt na fakultě stavebni ČVUT postavil v indickém Kargyaku Jan Tilinger.

Sdružení Surya zajišťuje provoz této školy včetně nákupů učebních pomůcek či platů místních učitelů v této jinak izolované a těžko přístupné části indického Himálaje. I letošní ročník bude moderovat vynikající český herec a improvizátor Jaroslav Dušek a představí se Dismanův rozhlasový dětský soubor, kytarista Zdeněk Bína nebo Lena Yellow (z uskupení Yellow Sisters). Dveře kaple se otevřou v 19:00, v 19:15 vás přivítá před kaplí seskupení Infinitos se svojí fire show. Oficiální zahajení proběhne v 19:30 kdy promluví rektor ČVUT prof. Ing. Petr Konvalinka, CSc.

Vstupenky různých kategorií jsou v prodeji v Divadle Archa, Ticketpro Betlemské kapli a Informačním centru ČVUT.

Více informací na www.surya.cz nebo na Facebookové události.

Mediálními partnery akce jsou Radio 1, Yogapoint, Hedvábná stezka.