SHOW 2014

18. dubna 2014 20:45

Duben - měsíc studentských oslav a vítání jara. Strahov - věhlasné koleje obklopené parky a plné lidí, kteří se rádi baví. Duben plus Strahov? To je Silicon Hill Open Wednesday neboli SHOW - akce pořádaná studenty (nejen) pro studenty. Už šestý ročník hudební akce se uskuteční 23. dubna. Areál strahovských kolejí se rozezní v rytmech písní studentských kapel jako When It Rains nebo Deratizéři a další, které doplní headliner Totální nasazení. Kromě hudební produkce na čtyřech pódiích, láká zábavným doprovodným program. Určitě vás zaujmou populární Zápasy v bahně nebo souboj o nejsilnějšího muže Strahova - Silicon Hill Strongest Man.

Strahovská SHOW startuje v 15:00. Pivo bude za kouzelných studentských 20,- a vstup zadarmo. Podorobné informace najdete na show.siliconhill.cz. Tak doražte!