Pojeď na zaČVUTění – jediný oficiální celouniverzitní seznamovák ČVUT!

13. června 2019 16:35

Studentská unie ČVUT si pro tebe připravila první ročník oficiálního celouniverzitního seznamováku zaČVUTění, díky kterému se seznámíš se svými novými spolužáky napříč ČVUT.

zaČVUTění je vedeno ve dvou turnusech – 2.–7. 9. a 8.–13. 9. 2019 v Osadě Staré Splavy u Máchova jezera.

O pořádnou zábavu nebude nouze. Kromě toho, že poznáš nové přátele formou her, zjistíš také od starších a velmi zkušených studentů, jak to na škole chodí a jak se nenechat vyhodit hned v prvním semestru. A taky samozřejmě večerní společenské aktivity… ;)

Cena kurzu je 2500 Kč (1000 Kč záloha, 1500 Kč doplatek). Přihlášku včetně detailních informací najdeš na webových stránkách zaČVUTění.

zaČVUTění je jediný oficiální celouniverzitní seznamovák, který je podporován ČVUT. Na jednotlivých fakultách najdeš i přímo oficiální fakultní seznamováky, které většinou organizují studentské kluby spadající pod SU ČVUT. Jejich přehled přinášíme níže.