Index studenta ČVUT

Přijde ti, že se nejde vyznat v těch všech akcích ČVUT a Studentské unie? K vyznání ti pomůže náš Index studenta ČVUT. Je to aplikace pro Android a také na iOS, ve které je kalendář nejzajímavějších akcí na ČVUT a ve Studentské unii ČVUT.

 

Index ale není pouhý kalendář, na každé akci v něm uvedené, najdeš QR kód, který pomocí této aplikace načteš a tím dostaneš kredity. Bohužel nejsou to ECTS kredity, to by pak bylo ČVUT moc lehké. Za tyhle kredity získáš různé zajímavé ceny.

 

Navštiv co nejvíce akcí, načti QR kódy, seber kredity a získej zajímavé ceny.

 

Máš-li nějaký dotaz napiš nám na

nebo Facebook.

 

Index studenta je zejména pro tvůj přehled o akcích na ČVUT a v naší unii, ale abychom motivovali ještě více, tak jsme připravili sérii odměn, na které můžeš být hrdý. Nasbírané kredity můžeš směnit za následující odměny. Změna cen vyhrazena. Pokud sis nějakou vybral, napiš mail na

a on ti odměnu vydá.

Zároveň 10 nejlepších sběračů, kteří uloví celkem přes 150 kreditů (započítávají se i směněné kredity), budou na konci AR odměněni skvělým zážitkem!


Přehled odměn:

Vstup do VIP zóny na Strahov OpenAir 2019 - 80 Kreditů

Ve VIP zóně se můžete setkat s vystupujícími kapelami, aktivními lidmi ve vedení Studentské unie i ČVUT. Zároveň je zde jídlo zdarma a pití za nákupní cenu.

                       Strahov OpenAir

 

Vstup do VIP zóny Vítejte na ČVUT 2019 - 80 Kreditů

Zde se setkáte s aktivními lidmi ve Studentské unii ČVUT i vedením ČVUT. Pivko a jídlo zdarma a tvrdý alkohol za nákupní cenu.

 

Permanentka na zápasy Engineers Prague pro novou sezónu – 80 Kreditů

Máš rád hokej a ten univerzitní zvlášť? S permanentkou na zápasy našeho hokejového týmu Engineers Prague budeš moci navštívit každý jejich zápas a užívat si jedinečnou atmosféru univerzitního hokeje.

 

Vstup do VIP při prvním zápasu Engineers Prague – 60 Kreditů

Naplněný stadion Hvězda, stovky fanoušků, náš tým Engineers Prague na ledě a ty ve VIP zóně. Už to vidíš? S touto cenou to můžeš i zažít!

 

Brýle Studentská unie ČVUT - 50 Kreditů

Sluneční brýle s UV filtrem, které sluší každému.

Brýle ČVUT - 50 Kreditů

Sluneční brýle ČVUT i s ochranným pouzdrem.

Magnetický odznáček ČVUT - 70 Kreditů

Čestný odznáček s logem ČVUT, který se bude vyjímat na každé klopě saka, třeba na reprezentačním plese ČVUT.

 

 

Ponožky ČVUT - 60 Kreditů

Příjemné a slušivé ponožky pro každou příležitost.

 Mikina ČVUT - 80 Kreditů

Lehká mikina s novým logem ČVUT, ať se můžete hrdě hlásit ke své Alma mater.