Index studenta ČVUT

Papírovým indexům na ČVUT již dávno odzvonilo. S modrou knížečkou, kde byly zaznamenány tvé studijní výkony, se už nesetkáš. Setkáš se však s jiným Indexem. Indexem studenta ČVUT, aplikace od Studentské unie ČVUT.
 
Však to znáš, na ČVUT to prostě žije. V pondělí jedna akce, hned na to další... Jak se v tom má člověk orientovat? Naštěstí je tu Index studenta ČVUT, ve kterém najdeš většinu akcí, které SU ČVUT či ČVUT organizuje. V appce si můžeš poctivě všechny návštěvy akcí zapisovat a získávat za ně virtuální kredity. S nimi pak můžeš nejen machrovat před kamarády, ale také je můžeš proměnit za opravdu vymazlené ceny. 
 
A jak to vlastně funguje? Jednoduše. V aplikaci najdeš seznam akcí zapojených do projektu. Až na akci přijdeš, tak musíš najít QR kód, který bude označen logem Indexu studenta ČVUT. Pak už jen stačí otevřít aplikaci, onen QR kód načíst a voilá, kredity jsou doma! Pokud bys QR kód nemohl najít, mrkni na Facebookovou událost akce, kde by informace o místě vyvěšení QR kódu měla být zveřejněna.
 
Zajímá tě konkrétní detail k Indexu studenta ČVUT? Došlo někde k problému? Nebo organizuješ akci a rád(a) bys ji měl(a) v Indexu? Neváhej nám napsat na

 

Stáhni si Index do svého smartphonu ještě dnes: Android / iOS

 

Index studenta je zejména pro tvůj přehled o akcích na ČVUT a v naší unii, ale abychom motivovali ještě více, tak jsme připravili sérii odměn, na které můžeš být hrdý. Změna cen vyhrazena. Pokud sis nějakou vybral, napiš mail na

a pak se domluvíme. :)

 

Přehled odměn – kredity budou doplněny v průběhu listopadu:

Vstup do VIP zóny na Strahov OpenAir 2020

Ve VIP zóně se můžete setkat s vystupujícími kapelami, aktivními lidmi ve vedení Studentské unie i ČVUT. Zároveň je zde jídlo zdarma a pití za nákupní cenu.
    

Vstup do VIP zóny Vítejte na ČVUT 2020

Zde se setkáte s aktivními lidmi ve Studentské unii ČVUT i vedením ČVUT. Pivko a jídlo zdarma a tvrdý alkohol za nákupní cenu.

 

Permanentka na zápasy Engineers Prague pro novou sezónu 

Máš rád hokej a ten univerzitní zvlášť? S permanentkou na zápasy našeho hokejového týmu Engineers Prague budeš moci navštívit každý jejich zápas a užívat si jedinečnou atmosféru univerzitního hokeje.

 

Brýle Studentská unie ČVUT 

Sluneční brýle s UV filtrem, které sluší každému.

Brýle ČVUT 

Sluneční brýle ČVUT i s ochranným pouzdrem.

Magnetický odznáček ČVUT 

Čestný odznáček s logem ČVUT, který se bude vyjímat na každé klopě saka, třeba na reprezentačním plese ČVUT.

 

 

Ponožky ČVUT 

Příjemné a slušivé ponožky pro každou příležitost.

 Mikina ČVUT 

Lehká mikina s novým logem ČVUT, ať se můžete hrdě hlásit ke své Alma mater.