Audiovizuální centrum studentů ČVUT

Audiovizuální centrum studentů ČVUT

Externí klub

Audiovizuální centrum studentů ČVUT (AVC ČVUT) je externí klub Studentské unie ČVUT, jehož cílem je podpora a rozvoj členů v oblasti videa, zvuku, fotografie a dalších aktivit. Klub je otevřen pro studenty všech univerzit či jejich absolventy.

Dalo by se říci, že jsme spolek nadšenců, který se snaží přiblížit (a v některých směrech zcela předběhl) profesionální audio-vizuální produkci. Všeobecně se aktivně věnujeme videu, zvuku, fotografii, grafice, či samotné produkci a organizaci. Největší láskou pro nás ovšem zůstává streaming a živé projekce. Díky partnerům jsme za poslední roky odvysílali stovky koncertů předních českých kapel, hokejových zápasů, diskuzí či konferencí. Naše výstupy jsou dostupné od DVTV přes ČT1 až po Reuters. Rádi se hecujeme a testujeme nové věci.

S nabytými zkušenostmi se rádi podělíme a vzděláváme se navzájem. K dispozici máme studio, ke kterému mají všichni členové přístup, mohou zde pracovat a zdokonalovat se v tom, co je baví. Členové mají k dispozici také profesionální techniku a jsou aktivně podporováni k rozvoji vlastní iniciativy.

Nikdy není pozdě začít s něčím novým! Pokud máš zájem o náš klub, máš nápady na nové zajímavé projekty či spolupráce nebo se prostě jen chceš dozvědět víc, stačí napsat na náš email či Facebook. Vše ostatní už vyřešíme osobně. Těšíme se na tebe!

Kde nás najdete?

Oficiální sídlo spolku:
Audiovizuální centrum studentů ČVUT z.s.
Thákurova 7
160 00 Praha 6

Studio:
Místnost B435
Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky
Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Praha 6, Dejvice

Web: www.avc-cvut.cz
FB: @AVC.CVUT
YouTube: @studioAVC
Kontakt: info@avc-cvut.cz