Index Studenta ČVUT

Index Studenta ČVUT

Papírovým indexům na ČVUT již dávno odzvonilo. S modrou knížečkou, do které byly zaznamenávány tvé studijní výkony, se již nesetkáš. Setkáš se však s jiným Indexem. Indexem studenta ČVUT, aplikace od Studentské unie ČVUT.

Google Play
App Store

Však to sám/sama znáš, na ČVUT to prostě žije. V pondělí to je fak …. Jak se má ale v tom člověk orientovat? Naštěstí je tu Index studenta ČVUT, ve kterém najdeš většinu akcí, které Studenská unie ČVUT či ČVUT organizuje. V aplikaci si můžeš poctivě všechny návštěvy akcí zapisovat a získávat za ně kredity. Ty bohužel nemůžeš vyměnit za standardní ECTS kredity, ale můžeš si díky nim vyčarovat opravdu zajímavé odměny.

Jak to funguje?

Jednoduše. V aplikaci najdeš seznam akcí zapojených do projektu. Až na akci přijdeš, vyhledej QR kód označený logem Indexu studenta ČVUT, otevři aplikaci, kód načti a voilá – kredity jsou doma! Pokud bys měl(a) problém najít QR kód, mrkni na Facebookovou událost akce, kde by informace o přesném umístění kódu měla být zveřejněna.

Odměny

Máš dostatek kreditů na některou z odměn? V tom případě neváhej a napiš nám na indexstudenta@su.cvut.cz o jakou odměnu máš zájem a jméno, pod kterým jsi v aplikaci přihlášen.

Otvírák na klíče SU ČVUT
  Počet kreditů: 20

Otvírák na lednici ČVUT
  Počet kreditů: 30

Dva vstupy na libovolný zápas Engineers Prague
  Počet kreditů: 50

Sluneční brýle SU ČVUT
  Počet kreditů: 80

Sluneční brýle ČVUT
  Počet kreditů: 80

Ponožky ČVUT
  Počet kreditů: 90

Magnetický odznáček lvíčka ČVUT
  Počet kreditů: 90

Permanentka na zápasy Engineers Prague
  Počet kreditů: 100

VIP vstup na Strahov OpenAir
  Počet kreditů: 160

VIP vstup na Vítejte na ČVUT
  Počet kreditů: 160

Modrá mikina ČVUT
  Počet kreditů: 180

Změna cen a jejich kreditové nacenění v průběhu akademického roku je vyhrazena.

Organizuješ akci a chceš ji mít v Indexu?

Není nic jednoduššího, než nám poslat informaci na indexstudenta@su.cvut.cz společně s Facebookovou událostí, jménem organizátora a kontaktem na něj. My se pak postaráme o zbytek.